AKTUALITY A OZNAMY

AKTUÁLNE INFORMÁCIE Z DIANIA V MO SRZ JELŠAVA A INÉ ZAUJÍMAVOSTI ZO SVETA RÝB

Prispieť našej MO SRZ môžete formou venovania 2% dane z príjmu. Všetky aktuálne tlačivá a potrebné údaje nájdete TU.

Dobrovoľný príspevok na kúpu trofejného kapra (nad 70cm) je možné odovzdať v predajni Slovenský RYBÁR v Revúcej, alebo pri platbe za povolenku.

ĎAKUJEME!

Predaj povolení na rok 2023

Predaj povolení na rok 2023 sa uskutoční každú stredu od 15:00 do 17:00 v prvej bytovke za hypermarketom LIDL (vedľa parkoviska) na prízemí v agentúre Confidence.

Adresa: Sládkovičova 59/3, 05001 Revúca.

Pozorne vyplňte podfarbené polia v tejto objednávke; výber v zelene označenom poli je kliknutím myši, žlté polia prepíšte Vašimi údajmi. Vyplnenú objednávku treba doniesť k predajcovi povolení, alebo poslať na emailovú adresu srzjelsava.objednavky@gmail.com

Objednávkový formulár

Pri výdaji povolení predložte: vyplnený objednávkový formulár, členský preukaz, platný štátny lístok, študenti: potvrdenie o štúdiu, ZŤP a invalidní dôchodcovia: potvrdenie o zdravotnom stave. Pri objednaní nového členského preukazu si prineste fotografiu o rozmeroch 3 x 4 cm. Manipulačný poplatok v hodnote 3 € je účtovaný pri každej objednávke, taktiež pri dokupovaní povolení do konca mája. 

Pridané dňa 1. januára 2023

Odovzdávanie povolení na rybolov

Povolenie na rybolov s vyplneným sumárov úlovkov za rok 2022 je možné odovzdať od 15. decembra 2022, avšak najneskôr do 15. januára 2023.

- do schránky na to určenej na budove rybárskych potrieb Slovenský rybár v Revúcej

- v Jelšave na mestskom úrade v kancelárii prvého kontaktu

- poslať poštou na adresu našej organizácie

- odovzdať ktorémukoľvek členovi výboru

Členovi, ktorý neodovzdá povolenie na rybolov s vyplneným záznamom o úlovkoch do 15. januára 2023, nebude vydané povolenie na nasledujúci rok.

Pridané dňa 29. novembra 2022

PREDPOVEĎ POČASIA A FÁZY MESIACA

PARTNERI MO SRZ JELŠAVA